Lesia Reutenko

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Moje dzielnice: Mokotów

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

ZAWODOWO

Jestem przekonana, że praca jaką wybieramy powinna być naszą pasją, bo robiąc to, co sprawia nam przyjemność, można góry przenosić. Zanim odważyłam się pójść do branży nieruchomości, przez wiele lat pracowałam z ludźmi. Najpierw opiekowałam się dziećmi, następnie wyspecjalizowałam się w branży beauty, a potem trafiłam do gastronomii. Zaczynałam w niej jako kelnerka, a z czasem zostałam managerem restauracji.

Dzisiaj wiem jednak, że niepotrzebnie tak długo walczyłam ze swoimi wątpliwościami, bo najlepiej czuję się właśnie w branży nieruchomości. Wreszcie wiem, że jestem we właściwym miejscu!

PRYWATNIE

Mam na imię Lesia i uprzedzę często zadawane pytanie – to nie jest zdrobnienie mojego imienia. Pochodzę z niewielkiego miasta w Ukrainie, jakieś 1200km stąd. Do Warszawy przyjechałam w 2016 r., dlatego dobrze mówię po polsku. Mój ojczysty język to oczywiście ukraiński, ale biegle znam też rosyjski. W Polsce skończyłam studia i pokochałam to miejsce! Tak bardzo, że postanowiłam tu zostać i rozwijać się dalej.

Lubię się uczyć nowych rzeczy, dlatego ukończyłam różne kursy dot. robienia i obróbki zdjęć, NFT, kosmetologii, florystyki, szycia i jeszcze wiele innych związanych np. z rozwojem osobistym. W wolnych chwilach tańczę, czytam, medytuję lub piszę wiersze. Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi oraz poznawać nowe osoby. Jedną z moich najlepszych umiejętności, jest moim zdaniem otaczanie się niesamowitymi ludźmi.

OPINIE KLIENTÓW