USŁUGI

Zakup i sprzedaż mieszkania to często jedna z najbardziej stresujących chwil w życiu. Towarzyszą jej nadzieje, marzenia, ale też wątpliwości i obawy. Poza tym jest mnóstwo rzeczy dookoła: formalności, projekt, remont, przeprowadzka, transport i zakupy… Niektórzy nie chcą brać wszystkiego na swoje barki i tutaj jest pole do popisu dla nas! Przerabialiśmy to już nie raz i nie dość, że sami zebraliśmy sporo siniaków, to jeszcze na błędach innych zobaczyliśmy, że można to zrobić inaczej – prościej, szybciej, taniej i mniej stresująco. Zobacz jak możemy i Tobie pomóc przejść ten proces sprawnie od A do Z…

POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY

Zwykle sprawdza nam się taki scenariusz, że umawiamy się na pierwsze spotkanie bez zobowiązań i dopiero po nim decydujecie, czy warto dalej z nami rozmawiać czy też nie. Jak już powiemy sobie sakramentalne TAK!… to nie opuścimy Was aż do przekazania kluczy. Zwykle jesteśmy stali w uczuciach, ale to akurat robiliśmy już setki razy. W międzyczasie wycenimy Twoją nieruchomość na podstawie transakcji z Twojej okolicy, pomożemy skompletować dokumenty, zweryfikować stan prawny i doradzimy, co zrobić, by sprawnie ją sprzedać. Załatwimy też fajerwerki – aktywną promocję w social mediach, sesję fotograficzną, film z drona, a nawet spacer 3D.

SZYBKA SPRZEDAŻ

Zajmujemy się sprzedażą zawodowo, więc dla nas znalezienie klienta docelowego jest kwestią czasu, ale rozumiemy, że nie wszyscy go mają. Czasem sytuacja nas zmusza, by odpuścić kilka %, ale za to zyskać więcej gdzie indziej, mając na koncie gotówkę. Jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy i nie masz czasu szukać kupującego, to odkupimy od Ciebie Twoją nieruchomość. Dostaniesz gotówkę nawet w 24h. Jak to działa? W skrócie: na podstawie realnych cen transakcyjnych i operatu szacunkowego od rzeczoznawcy majątkowego wyceniamy wartość Twojej nieruchomości, a następnie dostaniesz od nas ofertę (zwykle 90% wartości mieszkania). Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas, by zapytać o wszystkie szczegóły.

POŚREDNICTWO W ZAKUPIE

Szukasz mieszkania i masz już dość ofert, które nie spełniają Twoich podstawowych kryteriów? Dzisiaj czas jest na wagę złota, więc nie będziemy go tracić na owijanie w bawełnę. Może okazać się, że Twojego wymarzonego mieszkania… nie ma jeszcze na rynku. Daj nam znać czego szukasz, a my wrócimy do Ciebie jak tylko się pojawi. Masz szansę, że dowiesz się o nim jako pierwszy! Dodatkowo zajmiemy się wszystkimi formalnościami, sprawdzimy jego stan prawny oraz pomożemy Ci w negocjacjach.

WSPARCIE W INWESTYCJI

Przeprowadziliśmy wiele inwestycji zarówno dla siebie, jak i naszych klientów na przestrzeni ostatnich 10 lat. Mamy doświadczenie zarówno w najmie krótko- jak i długoterminowym, podziałach mieszkań na bardziej rentowne (dwu- i trójpaki oraz pokoje). Uczestniczyliśmy w wielu flipach, robiliśmy gotowce inwestycyjne, a nawet pomagaliśmy przy zakupach gruntów pod inwestycję. Przetrwaliśmy bez większych perturbacji ostatni kryzys, bo wiemy jak się zabezpieczać, żeby nie dokładać do interesów nawet jak większość najemców „wyparowała”. Jeśli na jakimkolwiek kroku będziesz potrzebować wsparcia lub rady – z chęcią pomożemy! Pomagamy początkującym i zaawansowanym inwestorom. Dobre praktyki, porady, umowy i aktualne TIP’y.

REMONT

Wielokrotnie byliśmy świadkami jak zmieniało się podejście do remontu od momentu jego planowania, do jego zakończenia. Zwykle pierwsze kroki są bardzo optymistyczne i wprowadzają wszystkich w baśniowy nastrój. Ten z każdym kolejnym tygodniem opada. Najpierw zderzamy się z budżetem, potem z ekipą remontową, w międzyczasie pojawiają się zmiany i poprawki. Niektórzy się w tym procesie i nieładzie doskonale odnajdują, ale są też tacy, którzy nie chcą stykać się z n-tą ekipą remontową, kurzem i spędzać całych dni w sklepach budowlanych. Tą drugą grupę zapraszamy tutaj: Zapytaj o dostępność ekipy remontowej.

POŚREDNICTWO W NAJMIE / WYNAJMIE

Masz mieszkanie i chcesz znaleźć najemcę, ale nie masz czasu odbierać telefonów o różnych porach dnia, a potem umawiać się na prezentacje, na które część osób nie przyjdzie, „zapominając” Ci o tym wcześniej wspomnieć? Jeśli chcesz możemy Cię w tym całym procesie wyręczyć. Zweryfikujemy najemcę, przygotujemy umowę, która zabezpieczy Cię przed oszustami, którzy mogą wykorzystać obowiązujące domyślnie przepisy.

KREDYTY

Przejście procedury kredytowej w obecnych czasach często jest nie lada wyzwaniem. Od tego procesu bardzo często zależy, czy będziemy w stanie zrealizować swoje marzenia, dlatego tak ważne jest żeby podejść do niego w przemyślany sposób. Okazuje się bowiem, że jest wiele niuansów, które mogą zaważyć na tym jak spojrzy na nas bank.

OPERAT SZACUNKOWY

Jest wykorzystywany przez klientów stojących zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie transakcji. Sprzedającym pomaga dowiedzieć się ile warte jest ich mieszkanie i czy w związku z tym warto je teraz sprzedawać. Kupujący zaś mogą dzięki niemu się dowiedzieć czy mieszkanie, którym się interesują faktycznie warte jest tych pieniędzy? W tym drugim przypadku jest on czasem nawet niezbędny – dotyczy to np. sytuacji, gdy wspieramy się kredytem.

POMOC PRAWNA

Są tacy, dla których przeprowadzanie transakcji na duże kwoty to chleb powszedni, jednak zdecydowana większość robi to pierwszy raz. Rozumiemy, że natłok formalności oraz czyhające za rogiem niespodzianki potrafią przyprawić o ból głowy. Na szczęście jest sprawdzona droga na skróty, czyli skorzystanie z doświadczenia osób, które się w tym specjalizują. Jeśli chcesz byśmy przygotowali umowę przedwstępną, pomogli w skompletowaniu wymaganych dokumentów lub zweryfikowali stan prawny nieruchomości i zorganizowali umowę kancelarii notarialnej, zajrzyj koniecznie tutaj, abyśmy byli przy Tobie aż do przekazania kluczy i spisania protokołów zdawczo – odbiorczych.