Anna Czuchan-Czaplińska

EKSPERT DS. FORMALNO-PRAWNYCH

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

Zawodowo
Od ponad 10 lat zawodowo doradzam na rynku nieruchomości jako Manager w zakresie formalno-prawnej obsługi transakcji.

W swojej karierze zawodowej miałam przyjemność nadzorować przebieg ponad 4 tysięcy transakcji, o łącznej wartości ponad dwóch miliardów złotych, a licznik cały czas bije, bo przede wszystkim jestem aktywnym praktykiem.

Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze prawnej klientów: przygotowaniu, analizie dokumentacji, umów i pism w ramach transakcji  nieruchomościowych, a także w sporządzaniu opinii prawnych. Uczestniczyłam w licznych badaniach prawnych nieruchomości. Na co dzień wspieram merytorycznie członków zespołu w ramach realizowanych przez nich projektów.

Dużą satysfakcję dają mi pozytywne informacje zwrotne od najbardziej wymagających klientów, którzy doceniają to, że dobrze ich rozumiem. Jestem przekonana, że wynika to z faktu, że sama taka jestem. Wymagam od siebie i innych, ponieważ szanuję swój oraz ich czas.

Otaczam się profesjonalistami, bo wierzę w specjalizację. Nie da się wiedzieć wszystkiego o wszystkim, a zależy mi na tym, żeby zawsze trzymać najwyższy poziom. Cenię pragmatyzm i obowiązkowość. Jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy w swojej pracy mogą w pełni wykorzystywać zdobyte,  wielokierunkowe, wyższe wykształcenie (Prawo – Ekonomia – Biznes – Nieruchomości).

Prywatnie
Prywatnie jestem mamą i żoną, zatem pomaganie i opieka zarówno nad dziećmi, jak i nad klientami, to moja codzienność, ale właściwie też moja pasja.

Moje życie rodzinne często przenika się z zawodowym, zatem intensywne okresy pracy przeplatam podróżami – zarówno dalekimi, jak i bliskimi. Z racji tego, że pochodzę z Mazur, to zdecydowanie las i woda są mi bardzo bliskie. A sport i pasja? Owszem! W wolnej chwili nurkuję i strzelam z broni ostrej – choć nigdy jednocześnie:)

10

LAT NA RYNKU

4123

TRANSAKCJE

DOŚWIADCZENIE

Z KTÓREGO MOŻESZ KORZYSTAĆ