Sebastian Gajewski

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Moje dzielnice: Ursynów

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

ZAWODOWO

Ostatnie 9 lat zawodowego życia spędziłem w gastronomii na różnych stanowiskach, od zmywaka, przez kelnerkę i kuchnię, a kończąc na byciu managerem restauracji. I przez ten cały czas zawsze towarzyszyły mi słowa jednej z moich pierwszych kierowniczek, że gastronomię albo się nienawidzi albo wciąga już na zawsze. No i wciągnęła… ale tak się złożyło, że życie prywatne przyniosło spore zmiany, dlatego też i w zawodowym przyszedł na nie czas.

Prawda jest taka, że gdyby nie jedno bardzo trafne, ale trochę źle zinterpretowane ogłoszenie o pracę, nie byłoby mnie w tym miejscu 🙂 Na szczęście w tej pracy, podobnie jak w gastronomii, każdy dzień jest inny, a zebrane przez lata doświadczenie mogę wykorzystywać w nowym zawodzie, więc niczego nie żałuję.

A PRYWATNIE?

Kocham gotować i poznawać nowe smaki, ale te roślinne, bo już od dłuższego czasu mięso nie gości na moim talerzu. Ponadto, uwielbiam też odkrywać nowe miejsca, grać w piłkę i czytać komiksy. Jeśli ładuję baterie, to w ciszy i spokoju – w domowym zaciszu lub gdzieś na zewnątrz z dala od miejskiego zgiełku.

Myślę, że z tego też względu lubię Ursynów, gdzie zresztą dorastałem, nadal mieszkam i raczej nie zanosi się na przeprowadzkę. Chyba że do większego lokum, bo te zmiany w życiu prywatnym, to taki mały człowiek, który z każdym dniem jest większy i potrzebuje więcej przestrzeni 🙂

OPINIE KLIENTÓW