Piotr Petryka

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Moje dzielnice: Ursus, Bemowo

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

ZAWODOWO

Nie zawsze zajmowałem się nieruchomościami. Znalazłem się tu, ponieważ szukałem zmiany w życiu zawodowym, a bez wątpienia nieruchomości były tym, co interesowało mnie od zawsze. Z uwagi na to, że uwielbiam kontakt i pracę z ludźmi uznałem, że to jest właśnie to, co chciałbym robić!

Wcześniej związany byłem z gastronomią i swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałem przy garach. Po jakimś czasie byłem już Zastępcą Szefa Kuchni, a w końcu zostałem jej Szefem. Kiedy (z wiadomych powodów) rynek gastronomiczny w pewnym momencie zamarł całkowicie, sytuacja spowodowała, że łatwiej było mi podjąć decyzję, do której się przymierzałem od jakiegoś czasu – o zmianie branży i… nie żałuję!

Nikomu nie mówcie, ale moja żona też jest z tego powodu zadowolona – bo w powiedzeniu „szewc bez butów chodzi” jest sporo prawdy i jako kucharz za wiele w domu nie gotowałem. Teraz zawodowo zajmuję się nieruchomościami, ale pasja do gotowania została. A najlepsze jest to, że pracuję na terenie, na którym sam mieszkam, czyli w Ursusie, więc nie dość, że do domu mam rzut beretem, to doskonale znam najbliższą okolicę, co często jest dla Was dość istotne.

Jestem osobą, która podejmując się różnego rodzaju wyzwań, angażuje się w nie w stu procentach.

PRYWATNIE

Poza nieruchomościami i gotowaniem jest coś jeszcze – MOTOCYKLE! Ogólnie motoryzacja to dziedzina, która pasjonowała mnie od małego i zawsze marzyłem o byciu kierowcą rajdowym. Niestety to się nie udało, ale to zainteresowanie ze mną zostało i przerodziło się w olbrzymią pasję do motocykli. Dlatego teraz jestem ‘Motocyklowym Agentem Nieruchomości’ – więc gdy tylko pogoda pozwala, najczęściej spotkacie mnie właśnie w takiej odsłonie 🙂

3

ROK NA RYNKU

40

PRZEKAZANYCH KLUCZY

26 MLN

WARTOŚĆ SPRZEDANYCH MIESZKAŃ (PLN)

DOŚWIADCZENIE

Z KTÓREGO MOŻESZ KORZYSTAĆ

OPINIE KLIENTÓW