Warszawa, Białołęka, Tajemna

699 000 zł

11 848 zł/m²

Loading...

Informacje

Numer oferty: RN412494
Rynek wtórny: sprzedaż

Powierzchnia całkowita: 59 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: 2 (z 3)
Wysokość pomieszczeń: 270 cm
Balkon: Jest
Stan lokalu: dobry

Budynek

Rodzaj budynku: Blok mieszkalny
Rok budowy: 2008
Liczba pięter: 3
Materiał: rama H
Ogrzewanie: CO miejskie
Gaz: Nie
Ciepła woda: Tak

Pomieszczenia dodatkowe

Msc. parkingowe/postojowe: 1 podziemny

Opis

Przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m², usytuowane na kameralnym osiedlu Villa Bianca przy ul. Tajemnej 6 na warszawskiej Białołęce.
Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku położonym na zamkniętym osiedlu z kontrolą dostępu i zadbaną zielenią.

Istotne: Lokal jest odcięty od gazu, a więc rury, które pozostały, można usunąć.

Mieszkanie Oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Osobna kuchnia z oknem o powierzchni 9,7 m² może zostać przekształcona w dodatkowy pokój, co pozwala uzyskać trzecią sypialnię lub gabinet. Dużym atutem jest również balkon o powierzchni 10,6 m².

Dla kogo?
Dla osób, które szukają przestronnego mieszkania z możliwością stworzenia 3 pokoi, w spokojnej części Białołęki, z dostępem do terenów zielonych oraz codziennej infrastruktury.

Zalety:
Salon o powierzchni 23,3 m²
Osobna kuchnia z oknem z możliwością wydzielenia 3. pokoju
Sypialnia o powierzchni 11,6 m²
Duży balkon o powierzchni 10,6 m²
Funkcjonalny układ pomieszczeń
Taras na dachu do dyspozycji mieszkańców
Zamknięte, kameralne osiedle

Jak z samochodem?
Do mieszkania dostępne jest miejsce postojowe w garażu podziemnym,
dodatkowo płatne 50 000 zł. Zakup miejsca nie jest obligatoryjny. Miejsce posiada oddzielną księgę wieczystą.