Warszawa, Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego

540 000 zł

11 663 zł/m²

Loading...

Informacje

Numer oferty: RN932140
Rynek wtórny: sprzedaż

Powierzchnia całkowita: 46.3 m²
Liczba pokoi: 3
Piętro: 4 (z 4)
Balkon/ogródek: Brak
Stan lokalu: do remontu

Budynek

Rodzaj budynku: Blok mieszkalny
Rok budowy: 1967
Liczba pięter: 4
Materiał: wielka płyta
Ogrzewanie: CO miejskie
Gaz: Nie
Ciepła woda: Tak

Pomieszczenia dodatkowe

Piwnica: Jest

Opis

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,3m2, na którą składają się:
- przestronny salon z aneksem kuchennym (21,93 m2),
- dwie oddzielne sypialnie (9,05 m2, 6,11 m2),
- łazienka (3,19 m2),
- przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową (6,02 m2).
Do mieszkania przynależy również piwnica.

Mieszkanie znajduje się przy ul. Sosnkowskiego 7 na Warszawskim Ursusie, w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal położony jest na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku. W budynku NIE ma windy.

Mieszkanie kwalifikuje się do remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb. Do lokalu przynależy piwnica.

Lokal posiada ekspozycję południowo-zachodnią, dzięki czemu jest bardzo dobrze doświetlony w ciągu dnia. Okna wychodzą na zieloną część osiedla oraz patio, a nie bezpośrednio na ulicę, co zapewnia większy komfort i kameralny widok.

W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty usługowe i sklepy, m.in. Carrefour oraz Biedronka. W bliskiej odległości mieści się również Ośrodek Sportu i Rekreacji, oferujący m.in. basen miejski.

Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, stacja PKP Warszawa Ursus znajduje się około 900 m od budynku, a przystanek autobusowy z liniami 191 i 517 położony jest tuż przy bloku.