Mariusz Zalewski

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Mój obszar działania: Rejon na zachód od Warszawy

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

ZAWODOWO

W branży nieruchomości znalazłem się przez przypadek, choć z drugiej strony może było mi to właśnie pisane. O rozpoczęciu pracy zacząłem myśleć jeszcze podczas studiów, w wieku 19 lat. Niestety przeglądając różne opcje, okazało się, że wcale nie jest to takie proste. Poszukiwałem czegoś ciekawego i zgodnego z moimi zainteresowaniami. Ważnym aspektem było to, abym czerpał przyjemność z wykonywanej pracy.

Okres poszukiwania zgrał się z chwilą, kiedy to moi rodzice kupowali mieszkanie dla mojego brata. Podczas tej transakcji uczestniczył młody pośrednik, który wykonał fantastyczną robotę. W tamtym momencie zdałem sobie sprawę, że to jest właśnie coś dla mnie. Nie tylko daje możliwość pracy w terenie, ale też elastyczny grafik i przede wszystkim kontakt z ludźmi.

Cieszy mnie to, że mogę komuś realnie pomóc, gdy stanie przed jedną z najważniejszych decyzji w życiu.

PRYWATNIE

Jestem bardzo otwarty, a uśmiech rzadko znika z mojej z twarzy. Lubię podejmować trudne wyzwania i dzięki nim się rozwijać. Poza nieruchomościami od zawsze moją największą pasją jest piłka nożna i podróżowanie. Na co dzień trenuję i gram pół zawodowo w drużynie piłkarskiej.

Jeśli chodzi o podróżowanie parę razy w roku staram się odkryć nowe miejsca i poznać dotychczas nieznaną mi kulturę. Dlatego, jeżeli przypadkiem zejdą Państwo przy mnie na te tematy, to ostrzegam, że ta dyskusja może potrwać kilka dobrych godzin:) Poza tym interesują mnie jeszcze inne sporty w szczególności rakietowe.

OPINIE KLIENTÓW