Krystian Figurski

PREZES ZARZĄDU i DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Moje dzielnice: Mokotów

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

ZAWODOWO

Nie jest tajemnicą, że jako dziecko nigdy nie marzyłem o tym, żeby zostać pośrednikiem i wiązać swoją przyszłość z nieruchomościami. W tamtym czasie widziałem się raczej na największych stadionach świata, gdzieś u boku Patricka Kluiverta, eweeentualnie Grzegorza Rasiaka:)

Los jednak najwyraźniej uznał, że zanim zostanę gwiazdą futbolu, to warto, żebym wiedział jak się zdrowo odżywiać i co robić z fortuną pieniędzy, która zwykle towarzyszy piłkarzom. Tak trafiłem do gastronomi, następnie do pracy w banku i wtedy ku mojemu zdziwieniu okazało się, że żaden klub piłkarski po mnie się nie zgłasza. Szok! Sprawdziłem drugi raz pocztę i wtedy uznałem, że czas najwyższy zawiesić korki na przysłowiowym kołku.

W ten sposób znalazłem czas na sprawdzenie swoich sił w nieruchomościach, a więc w branży, o której wiedziałem niewiele. W zasadzie to nic. Od tamtego czasu minęło prawie 10 lat, ja prawdopodobnie wiem już trochę więcej i… nie w głowie mi dalsze zmiany. Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że ta praca odmieniła moje życie. Sprawiła, że zacząłem inaczej postrzegać świat i zrozumiałem, co to znaczy perspektywa drugiej osoby. Spotkałem też dzięki niej wielu wartościowych ludzi, z których wiedzy i doświadczenia mogę czerpać po dziś dzień.

PRYWATNIE

Na co dzień, jak na zawodowego piłkarza przystało, jestem zwolennikiem aktywnego spędzania wolnego czasu. Nie mam go jednak za dużo, więc zwykle kończy się na biegach… przez pasy przy migającym, zielonym świetle. A tak całkiem poważnie, to staram się ciągle dążyć do równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Choć nie jest to łatwe zadanie, to nie wyobrażam sobie, żeby nie znaleźć w ciągu dnia choć chwili wolnego czasu dla rodziny. Poza tym w tygodniu staram się wygospodarować kilka godzin na tzw. szybki trening, czy też zaplanowanie kilkudniowego wypadu z garstką znajomych. Wiem, że to mało oryginalne, jednak podróże to zdecydowanie wisienka na torcie mojego życia. Oczywiście piłka nożna dalej mi towarzyszy, choć już tylko w wersji z kapciami na nogach.

10

LAT NA RYNKU

171

PRZEKAZANYCH KLUCZY

85 MLN

WARTOŚĆ SPRZEDANYCH MIESZKAŃ (PLN)

DOŚWIADCZENIE

Z KTÓREGO MOŻESZ KORZYSTAĆ

OPINIE KLIENTÓW