Karolina Kasprzyk

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Moje dzielnice: Śródmieście

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

ZAWODOWO

Zanim rozpoczęłam pracę w nieruchomościach moja ścieżka zawodowa była związana z finansami. Przez długi czas myślałam, że to tam będę się spełniać, jednak za każdym razem kiedy gdzieś przewijał się temat nieruchomości to intuicyjnie czułam, że to branża, w której może mi się spodobać.

W momencie, kiedy chciałam spróbować czegoś innego, znowu pojawił się temat nieruchomości. Z racji tego, że od zawsze lubię kontakt z ludźmi, a dodatkową przyjemność sprawia mi, kiedy mogę komuś pomóc, to praca jako doradca do spraw nieruchomości jest niemal idealna dla mnie!

Mam ogromną satysfakcję, że mogę realnie pomóc i wesprzeć kogoś, kto stoi przed tak istotną życiową decyzją jak zakup czy sprzedaż mieszkania!

PRYWATNIE

W życiu prywatnym jestem osobą ciekawą ludzi i świata. Uwielbiam podejmować nowe wyzwania i próbować nowych rzeczy, dlatego podróże to coś co zawsze napędza mnie bardzo pozytywnie. Nigdy nie mogę się doczekać kolejnych, zarówno tych dalszych jak i bliższych, bardziej zaplanowanych i spontanicznych wyjazdów. Odkrywanie nowych miejsc i smaków oraz poznawanie ludzi to coś, co uwielbiam.

Poza tym w wolnym czasie staram się być aktywna fizycznie, poza siłownią chętnie uprawiam różne sporty jak narty, jazda na rowerze czy rolkach, ale chętnie zagram też w siatkówkę.
Uwielbiam też tańczyć i spotykać się z przyjaciółmi.

OPINIE KLIENTÓW