Jan Witkowski

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Moje dzielnice: Targówek

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

ZAWODOWO

Praca była mi bliska już od wczesnych lat liceum. Wchodząc w okres, który większość osób określa jako wiek dojrzały postanowiłem, że najbliższe lata swojego życia przeznaczę na poszukiwanie pracy, w której odnajduję się najlepiej. Innymi słowy, spróbuje swoich sił w jak największej ilości branż aż znajdę taką, w której w pełni wykorzystuje swoje możliwości.

Podążając tą drogą organizowałem spływy kajakowe, ubierałem manekiny w sklepach odzieżowych, pracowałem w dziale prawnym dużego producenta samochodów osobowych, a nawet prowadziłem swoje własne studio filmowe. W tej podróży znalazła się również stacja o nazwie gastronomia. Ostatnim przystankiem na mojej drodze jest praca w Rest Nest z tym wyjątkiem, że Google Maps jasno oświadczyło, że dotarłem do ostatecznego celu.

PRYWATNIE

Z Targówkiem jestem związany od kiedy tylko pamiętam. To tam stawiałem pierwsze kroki, uczyłem się czytać i pisać. Wieczorami Tata opowiadał mi i siostrze o tym, jak to wraz z kolegami odnajdywali w Parku Bródnowskim, który w tamtych czasach przypominał bardziej bagienną posiadłość Shreka, powojenne niewypały czy łuski.

Aktualny krajobraz znacznie odbiega od tego sprzed 40 lat, co umożliwia zarówno mi, jak i innym mieszkańcom spędzanie tam czasu niemalże każdego słonecznego dnia. Wolne chwile, których coraz częściej brakuje, przeznaczam na majsterkowanie przy samochodach. Także w razie potrzeby jestem w stanie pomóc nie tylko w sprawach związanych z nieruchomościami, ale również z ich bardziej mobilnymi odpowiednikami. 😉

OPINIE KLIENTÓW